Pastacılık, tatlıcılık ve unlu mamulleri sektöründe 30 yıllık deneyime sahip olan ‘Gıda Makinem’ Türkiye’de ve yurt dışında bir dünya markası olmak için çalışmaktadır. Dinamik kadrosu ve yurt dışı partnerleriyle Türkiye pazarında, müşteri ihtiyaçlarına göre paketleme çözümleri ve otomatik üretim hatları konularında hizmet vermektedir.

Uluslararası ve Türkiye’nin lider firmalarında profesyonel iş tecrübesi olan kişiler tarafından yönetilen Gıda Makinem, sektörün yatırım ihtiyaçlarını en uygun, doğru, ekonomik, hızlı ve verimli çözümlerle karşılamayı hedeflemektedir.

Yurt içi ve yurt dışında sektöründe lider olan çözüm ortakları ve yabancı firmaların Türkiye temsilcilikleriyle birlikte çalışan ‘Gıda Makinem’ sektördeki küçük, orta ve büyük ölçekli firmaların yatırım ihtiyaçlarına yönelik ‘Proje, Makina-Ekipman Satış, Teknik Servis ve Yedek Parça’ teminini sağlamaktadır.

İş birliği yapılan firmalara ‘Gıda Makinem’ olarak daima en iyi ve kaliteli ürünler uygun ve hızlı bir şekilde sunulmaktadır. Firmamız bünyesinde Makarna, Dolgu Hamur, Kuru Pasta Makineleri; Cips Hattı(Parmak Patetes); Endüstriyel Mutfak Ekipmanları; Külah-Kornet, Waffle ve Karıştırıcı Makineleri yer almaktadır. Ayrıca özel ve proje bazlı (Yarı otomatik düşük kapasitelilerden tam otomatik hatlara kadar) anahtar teslim çalışılmaktadır.